Vishay TNPW06031K50BYEN
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 1500ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页4 年前
Datasheet10 页14 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-30.68%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2008-07-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERA3ARB152V
Res Thin Film 0603 1.5K Ohm 0.1% 0.1W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRB071K5L
100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1.5kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 1500ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
PanasonicERA3ARB1401V
Res Thin Film 0603 1.4K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±10ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERA-3ARB162V
Res Thin Film 0603 1.6K Ohm 0.1% 0.1W ±10ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityRP73D1J1K5BTDG
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 1500ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 0603
描述
TNPW e3 0603 0603 (1608Metric) Chip Resistor ±0.1% ±10ppm/C 1.5kOhms 0.1W 1/10W
RES 1.5K OHM 0.1% 0.21W 0603
1.5K¦¸ ¡À0.1% 210mW ¡À10ppm/¡æ 0603 1.55mm*850¦Ìm*550¦Ìm
TNPW0603 1K5 0.1% T-13 E52 e3