Vishay TNPW04021K43BEED
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1430ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Datasheet10 页14 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-26.13%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA-2AEB1431X
Res Thin Film 0402 1.43K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
TE ConnectivityCPF0402B1K43E1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1430ohm, 25V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRT0402BRD071K43L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 1430ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
TE Connectivity / AMP2176215-9
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1430ohm, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
PanasonicERA2AEB152X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 1.5kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
描述
Res Thin Film 0402 1.43K Ohm 0.1% 0.07W ±25ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Medical Automotive AEC-Q200
TNPW Series 0402 0.1 W 1.43 kOhm ±0.1% ±25 ppm/K Thin Film Chip Resistor
0402 (1005Metric) 0402 TNPW e3 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.063W 1/16W 1.43kOhms ±25ppm/C