KOA Speer RN731ETTP1431B25
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1430ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTDRN731ETTP1431B25联系方式
>1wk
数据表和文档
Upverter
Technical Drawing4 页6 年前
Garrett
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Stock
1
Authorized Distributors
0
Resistance
1.43 kΩ
1.43 kΩ
Case/Package
0402
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
63 mW
63 mW
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-01-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2022-09-30
LTD Date2022-09-30
相关零件
PanasonicERA-2AEB1431X
Res Thin Film 0402 1.43K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
Yageo GroupRT0402BRD071K43L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 1430ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
PanasonicERA2AEB152X
63mW Thin Film Resistor 50V ±0.1% ±25ppm/℃ 1.5kΩ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERA2AEB1371X
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1370ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
TE ConnectivityCPF0402B1K33E1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1330ohm, 25V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
TE ConnectivityCPF0402B1K47E1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1470ohm, 25V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
描述
Res Thin Film 0402 1.43K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/C Molded SMD T/R