Vishay TNPW04021K21BEED
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1210ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
+9.05%
供应链
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2006-07-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
PanasonicERA-2AEB1211X
Res Thin Film 0402 1.21K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityCPF0402B1K21E1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 1210ohm, 25V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
Yageo GroupRT0402BRD071K21L
Fixed Resistor, Thin Film, 0.0625W, 1210ohm, 50V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0402
PanasonicERA-2AEB112X
Res Thin Film 0402 1.1K Ohm 0.1% 0.063W ±25ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA-2AEB1151X
Res Thin Film 0402 1.15K Ohm 0.1% 1/16W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
描述
Thin Film Resistors – SMD; VISHAY; TNPW04021K21BEED; 1.21 kOhm; 0402; 25 ppm/°C; Thin Film
0402 (1005Metric) FIXED RESISTOR TNPW e3 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 0.063W 1/16W 1.21kOhm ±25ppm/C
RES 1.21K OHM 0.1% 1/16W 0402 / 1.21 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film
Res, 1K21, 0.1%, 0.1W, 0402, Thin Film; Resistance:1.21Kohm; Resistance Tolerance:± 0.1%; Power Rating:100Mw; Resistor Case/Package:0402 [1005 Metric]; Resistor Technology:Thin Film; Resistor Type:Sulfur Resistant Rohs Compliant: Yes |Vishay TNPW04021K21BEED.