Vishay SMM02040C1801FB000
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 1800ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1406
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页4 年前
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
4
Resistance
1.8 kΩ
1.8 kΩ
Case/Package
1406
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
SMM0204 50 1K8 1% B0