Vishay SMM02040C1800FB000
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 180ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1406
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页4 年前
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
5
Resistance
180 Ω
180 Ω
Case/Package
1406
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Composition
Thin Film
Thin Film
Temperature Coefficient
50 ppm/°C
50 ppm/°C
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 162ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1406
描述
Thin Film Mini-MELF Resistors
180¦¸ ¡À1% 250mW ¡À50ppm/¡æ 0204 3.6mm
SMM0204 50 180R 1% B0