Vishay SMF33A-E3-08
3.8A 53.3V 200W 36.7V 33V SMF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页2 年前
Upverter
Newark
Farnell
HQonline
库存历史记录
3 个月趋势:
-16.81%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay SMF33A-E3-08 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Breakdown Voltage
38.65 V
38.65 V
38.65 V
Clamping Voltage
53.3 V
53.3 V
53.3 V
Peak Pulse Power
200 W
1 kW
1 kW
Peak Pulse Current
3.8 A
3.8 A
3.8 A
相关零件
3.8A 53.3V 200W 36.7V Unidirectional 33V SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SOD123FL / 42.1V Clamp 4.8A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123FL
SMFXX Series 200 W 45.4 Vcl Uni-Directional SMT TVS Diode - SOD-123FL
LittelfuseSMF33A
TVS DIODE Trans Voltage Suppressor Diode, 200W, 33V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Trans Voltage Suppressor Diode, 1000W, 33V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-219AB
onsemiSMF33AT1G
200 Watt SOD-123FL Transient Voltage Suppressors, 33 V, Unidirectional
描述
DIODE, ESD PROTECTION, 33V, DO-219AB; Clamping Voltage Vc Max: 53.3V; Diode Case Style: DO-219AB; No. of Pins: 2Pins; Operating Voltage: -; Power Dissipation Pd: -; Product Range: -; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: Lead (15-Jan-2019)