Vishay SMCJ12CA-E3
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 12V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页20 年前
Mouser
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay SMCJ12CA-E3 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
13,038
Authorized Distributors
0
Polarity
Bidirectional
Bidirectional
Number of Unidirectional Channels
Number of Bidirectional Channels
Breakdown Voltage
14 V
14 V
14 V
Clamping Voltage
19.9 V
19.9 V
19.9 V
Peak Pulse Power
1.5 kW
1.5 kW
1.5 kW
Peak Pulse Current
75.4 A
75.4 A
75.4 A
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Vishay TVS, 19.9V, , SMC, 13.3V
DIODE; TVS; SMCJ12CA-E3
SMCJ12CA transient suppressor, 1500W