Vishay RWR89SR750FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.75ohm, 1.5V, 1% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.75ohm, 1.5V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.825ohm, 0.9083V, 1% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.68ohm, 1.8439V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 0.75 Ohm 1% 3W 400ppm/C 0.01% Ceramic Hi Temp Sil AXL Thru-Hole Bulk
RES 750 MOHM 3W 1% WW AXIAL
ESS-2B .75 1% RWR89SR750FR B12