Vishay RWR89S6810FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 681ohm, 45.1996V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 681ohm, 36.9053V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 680ohm, 45.1664V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
WIREWOUND RESISTORS - THROUGH HOLE 3WATTS 700OHMS 1%
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 619ohm, 43.0929V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 681ohm, 26.096V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 681 OHM 3W 1% WW AXIAL
ESS-2B 681 1% RWR89S6810FR B12
681¦¸ ¡À1% 3W ¡À20ppm/¡æ 14.22mm