Vishay RWR80S6810FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 681ohm, 36.9053V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 619ohm, 39.3383V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 681ohm, 26.096V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 681ohm, 45.1996V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 619ohm, 35.1852V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 681 OHM 2W 1% WW AXIAL
EGS-3-80 681 1% RWR80S6810FR B12