Vishay RWR89S1621FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1620ohm, 69.7137V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Newark
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 1620ohm, 90V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1500ohm, 67.082V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1470ohm, 66.4078V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 1500ohm, 54.7723V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 1650ohm, 57.4456V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
ESS-2B 1.62K 1% RWR89S1621FR B12
1.62K¦¸ ¡À1% 3W ¡À20ppm/¡æ 14.22mm
Resistance:1.62Kohm; Product Range:Rwr Series; Power Rating:3W; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case/Package:Axial Leaded; Voltage Rating:-; Resistor Technology:Wirewound; Temperature Coefficient:± 20Ppm/°C; Resistor Type:- Rohs Compliant: No |Vishay RWR89S1621FRB12.