Vishay RWR80S1501FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 1500ohm, 54.7723V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
New Yorker Electronics
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 1400ohm, 59.1608V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 10W, 1500ohm, 122.4745V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 1580ohm, 56.2139V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 1400ohm, 52.915V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 1650ohm, 57.4456V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Axial Axial Military MIL-PRF-39007RWR80S 0.094Diax0.406L 2.39mmx10.31mm 2W 1.5kOhms ±20ppm/C
1.5K¦¸ ¡À1% 2W ¡À20ppm/¡æ ,D2.4XL10.3MM 10.31mm
EGS-3-80 1.5K 1% RWR80S1501FR B12