Vishay RWR89N5110FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 511ohm, 39.1535V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页8 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2009-04-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite83F511
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 511ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite85F511
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 511ohm, 460V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 511ohm, 22.6053V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 511ohm, 31.5911V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite43F500E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 500ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 511 Ohm 1% 3W ±20ppm/C 0.01% Silicone AXL Bulk
RES 511 OHM 3W 1% WW AXIAL
ESN-2B 511 1% RWR89N5110FR B12