Vishay RWR89S5110FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 511ohm, 39.1535V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ohmite83F511
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 511ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite43F500E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 500ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Ohmite43F470E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 470ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 560ohm, 40.9878V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 511ohm, 22.6053V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 511ohm, 31.5911V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 511 OHM 3W 1% WW AXIAL
ESS-2B 511 1% RWR89S5110FR B12