Vishay RWR82S1001FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1.5W, 1000ohm, 38.7298V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页8 年前
New Yorker Electronics
Arrow Electronics
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 1000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 1000ohm, 44.7214V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 1000ohm, 31.6228V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 1K Ohm 1% 2W ±20ppm/°C 0.01% AXL Thru-Hole Bulk
RES 1K OHM 1.5W 1% AXIAL
EGS-2 1K 1% RWR82S1001FR B12
1K OHM 1% EGS-2