Vishay RWR80N1001FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 1000ohm, 44.7214V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页8 年前
New Yorker Electronics
Arrow Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 1000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1.5W, 1000ohm, 38.7298V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 1000ohm, 31.6228V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 1000ohm, 54.7723V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RWR Series 1 kOhm 2 W ±1 % ±20 ppm/°C Through Hole Wirewound Resistor
Res Wirewound 1K Ohm 1% 2W ±20ppm/C 0.01% Silicone AXL Bulk
EGN-3-80 1K 1% RWR80N1001FR B12