Vishay RWR81S6R81FRS73
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 6.81ohm, 2.6096V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
Introduction Date2016-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 6.81ohm, 4.52V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 6.8ohm, 2.6077V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 7.15ohm, 2.6739V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 6.49ohm, 3.6028V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 6.81 OHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 6.81 1% RWR81S6R81FR S73