Vishay RWR81S5R49FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 5.49ohm, 2.3431V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页8 年前
New Yorker Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 5.49ohm, 4.0583V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 5.11ohm, 2.2605V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 5ohm, 2.2361V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 5.62ohm, 2.3707V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 5.49 OHM 1W 1% WW AXIAL
EGS-1-80 5.49 1% RWR81S5R49FR B12