Vishay RWR81S33R2FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 33.2ohm, 5.7619V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 4W, 33.2ohm, 11.5239V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 33.2ohm, 9.98V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 33.2ohm, 9.1104V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 34.8ohm, 5.8992V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 33.2ohm, 8.1486V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-PRF-39007RWR81S Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±20ppm/C 30.1Ohms 1W
描述
Axial Axial Military MIL-PRF-39007RWR81S 0.085Diax0.250L 2.16mmx6.35mm 1W 33.2Ohms ±20ppm/C
Res Wirewound 33.2 Ohm 1% 1W ±20ppm/C 0.01% Silicone AXL T/R
EGS-1-80 33.2 1% RWR81S33R2FR B12