Vishay RWR81S2870FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 287ohm, 16.9411V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
New Yorker Electronics
Arrow Electronics
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 287ohm, 29.3428V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 270ohm, 16.4317V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-PRF-39007RWR81S FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±20ppm/C 301Ohm 1W
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 274ohm, 16.5529V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 301ohm, 30.05V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 300ohm, 30V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 287 Ohm 1% 1W ±20ppm/°C 0.01% AXL Thru-Hole Bulk
EGS-1-80 287 1% RWR81S2870FR B12
287¦¸ ¡À1% 1W ¡À20ppm/¡æ 6.35mm*2.16mm