Vishay RWR81S3010FRB12
Military MIL-PRF-39007RWR81S FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±20ppm/C 301Ohm 1W
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页8 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 301ohm, 24.5357V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 301ohm, 38.7943V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 301ohm, 30.05V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 330ohm, 18.1659V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 301ohm, 17.3494V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Resistor Wirewound 301 Ohm 1% 1W 20ppm/C 0.01% Ceramic Hi Temp Sil AXL Thru-Hole Bulk
RWR Series 301 Ohm ±1% 1 W ±20 ppm/°C S Level Military Wirewound Resistor
Resistance:301Ohm; Product Range:Rwr Series; Power Rating:1W; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case/Package:Axial Leaded; Voltage Rating:-; Resistor Technology:Wirewound; Temperature Coefficient:± 20Ppm/°C; Qualification:- Rohs Compliant: No |Vishay RWR81S3010FRB12.