Vishay RWR80S2321FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 2320ohm, 68.1175V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 2210ohm, 74.3303V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 2200ohm, 66.3325V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 2210ohm, 66.4831V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 2100ohm, 74.027V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Resistor Wirewound 2.32K Ohm 1% 2W 20ppm/C 0.01% Ceramic Hi Temp Sil AXL Thru-Hole Bulk
RES 2.32K OHM 2W 1% WW AXIAL
EGS-3-80 2.32K 1% RWR80S2321FR B12