Vishay RW80U2201FS70
制造商页面
价格与库存
数据表和文档
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 2210ohm, 74.3303V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2.5W, 2000ohm, 70.7107V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 2200ohm, 46.9042V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2200ohm, 81.2404V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2150ohm, 80.3119V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
G-3-125 2.2K 1% RW80U2201F S70