Vishay RWR80NR402FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.402ohm, 0.8967V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页8 年前
Arrow Electronics
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.402ohm, 1.0982V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.402ohm, 0.634V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 402 MOHM 2W 1% WW AXIAL
EGN-3-80 .402 1% RWR80NR402FR B12