Vishay RWR81SR402FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.402ohm, 0.634V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
New Yorker Electronics
Arrow Electronics
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.402ohm, 0.8967V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.422ohm, 0.9187V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 0.432ohm, 0.9295V, 1% +/-Tol, 650ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.4ohm, 0.6325V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
描述
Egs-1-80 .402 1% Rwr81Sr402Fr B12 Rohs Compliant: No |Vishay RWR81SR402FRB12
402m¦¸ ¡À1% 1W ¡À650ppm/¡æ ,D2.2XL6.4MM 6.35mm*2.16mm
EGS-1-80 .402 1% RWR81SR402FR B12