Vishay RWR80N24R9FRB12
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 24.9ohm, 7.0569V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页8 年前
New Yorker Electronics
Arrow Electronics
供应链
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 24.9ohm, 8.6429V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 24.9ohm, 4.99V, 1% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
EGN-3-80 24.9 1% RWR80N24R9FR B12
24.9¦¸ ¡À1% 2W ¡À20ppm/¡æ 10.31mm
Resistance:24.9Ohm; Product Range:Rwr Series; Power Rating:2W; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case/Package:Axial Leaded; Voltage Rating:-; Resistor Technology:Wirewound; Temperature Coefficient:± 20Ppm/°C; Qualification:- Rohs Compliant: No |Vishay RWR80N24R9FRB12.