Vishay RWM06223901JR15E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 3900ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-08-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 months ago)
LTB Date2020-06-01
LTD Date2021-12-31
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3900ohm, 300V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityFCA63K9J
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3900ohm, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 3900ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR25J3K9
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.33W, 3900ohm, 250V, 5% +/-Tol, 1200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR200J3K9
Res Carbon Film 3.9K Ohm 5% 2W -500ppm/C to -100ppm/C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
描述
Res Wirewound 3.9K Ohm 5% 7W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole T/R
RWM 6x22 3,9K 5% 7W TK75