Vishay RWM04223901JA20E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3900ohm, 300V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页18 年前
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 3900ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityFCA63K9J
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 3900ohm, 5% +/-Tol, 20ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 3900ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR25J3K9
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.33W, 3900ohm, 250V, 5% +/-Tol, 1200ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR200J3K9
Res Carbon Film 3.9K Ohm 5% 2W -500ppm/C to -100ppm/C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
描述
Res Wirewound 3.9K Ohm 5% 5W ±75ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole