Vishay RWM04101800JR15E1
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 180ohm, 120V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页8 年前
Newark
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-08-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityER74180RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 180ohm, 100V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 180ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount