Vishay AC03000001800JAC00
VISHAY AC03000001800JAC00 Through Hole Resistor, 180 ohm, Axial Leaded, 3 W, 5%, AC Series
数据表和文档
Datasheet9 页18 年前
element14 APAC
Farnell
Future Electronics
HQonline
库存历史记录
3 个月趋势:
+65.74%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 180ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1-1624246-0
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 180ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX3SJ180R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 180ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 180ohm, 5% +/-Tol, 80ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityROX1SJ180R
Through Hole Resistor, Rox Series, 180 Ohm, 1 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 180ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 180ohm, 23.2379V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
AC03 SERIES AXIAL WIREWOUND RESISTOR 180OHMS +/-5% 3W -80 - -10PPM/DEGC
Wirewound Resistors 180Ω 3W -80ppm/℃~-10ppm/℃ ±5% Plugin,D4.8xL13mm Through Hole Resistors ROHS
Res Wirewound 180 Ohm 5% 3W -80ppm/°C to -10ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
Avnet Japan
Axial Axial AC 0.189Diax0.512L 4.80mmx13.00mm 3W 180Ohms -10/ -80ppm/C