Vishay RTO020F470R0JTE3
TO-220-2 Fixed Resistor Rto 20 0.398LX0.177W 10.10MMX4.50MM 20W 470 Ohm ±150PPM/C
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页8 年前
Datasheet5 页9 年前
Datasheet5 页11 年前
Farnell
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.98%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
相关零件
Res Thick Film 470 Ohm 5% 30W ±150ppm/C Molded TO-220 RDL Tube
Res Thick Film 470 Ohm 5% 25W ±50ppm/C Molded TO-220 RDL Automotive Tube
Fixed Resistor, Wire Wound, 15W, 470ohm, 1000V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 17W, 470ohm, 650V, 5% +/-Tol, 100,180ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivitySBCHE15470RJ
Fixed Resistor, Wire Wound, 17W, 470ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Thick Film 470 Ohm 5% 20W ±150ppm/C Molded TO-220 RDL Tube
RESISTOR;THICK FILM;RES 470 OHMS;PWR-RTG 20 W;TOL 5%;RADIAL;TO-220;HEAT SINK
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 470ohm, 250V, 5% +/-Tol, 150ppm/Cel, Through Hole Mount, 4018