Ohmite TBH25P470RJ
Res Thick Film 470 Ohm 5% 25W ±50ppm/°C Molded TO-220 RDL Automotive Tube
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页21 年前
Master Electronics
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Ohmite TBH25P470RJ 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2005-01-18
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TCH FIXED RESISTOR TO-220-2 Through Hole Resistor ±5% ±50ppm/C 470Ohm 35W
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 470ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 35W, 510ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
TE ConnectivityER58470RJT
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 470ohm, 200V, 5% +/-Tol, 0, 60ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 470ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 470ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 25W, 470ohm, 350V, 5% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount, 4019
RES 470 OHM 25W 5% TO220