Vishay RN60D23R7FB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 23.7ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay RN60D23R7FB14 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 23.7ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 23.7ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 25.5ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 22.6ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FRF52-24R9
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 24.9ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 21.5ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Military MIL-R-10509/1RN60 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±100ppm/C 23.7Ohm 0.25W 1/4W
CMF-60 23.7 1% T-1 RN60D23R7F B14
23.7¦¸ ¡À1% 250mW ¡À100ppm/¡æ 8.74mm