Vishay RN55E9092BB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 90900ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.59%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay RN55E9092BB14 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 93100ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 88700ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 90000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 90900ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 86600ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Metal Film 90.9K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Epoxy AXL Bulk
CMF-55 90.9K .1% T-9 RN55E9092B B14
90.9K¦¸ ¡À0.1% 125mW ¡À25ppm/¡æ 6.1mm*2.29mm