Vishay RN55E8872BB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 88700ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
New Yorker Electronics
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Vishay RN55E8872BB14 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 90000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 90900ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 93100ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14BTE80K6
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 80600ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 86600ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Metal Film 88.7K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Epoxy AXL Bulk
Military MIL-R-10509/7RN55 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±0.1% ±25ppm/C 88.7kOhm 0.125W 1/8W
CMF-55 88.7K .1% T-9 RN55E8872B B14