Vishay RN55E2492BB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 24900ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 24900ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 23100ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 22600ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 26100ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 23100ohm, 250V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP3-1879675-3
Res Metal Film 26.7K Ohm 0.1% 0.25W(1/4W) ±25ppm/C Conformal Coated AXL Bandoliered
描述
Military MIL-R-10509/7RN55 Axial Axial Through Hole Resistor ±0.1% ±25ppm/C 24.9kOhms 0.125W 1/8W
CMF-55 24.9K .1% T-9 RN55E2492B B14
24.9K¦¸ ¡À0.1% 125mW ¡À25ppm/¡æ 6.1mm