Vishay RN55E20R0BB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 20ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 20.5ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 20ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 20ohm, 500V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 20ohm, 200V, 1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite43J20RE
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 20ohm, 200V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 20ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Military MIL-R-10509/7RN55 Axial Axial Through Hole Resistor ±0.1% ±25ppm/C 20Ohms 0.125W 1/8W
CMF-55 20 .1% T-9 RN55E20R0B B14
20¦¸ ¡À0.1% 125mW ¡À25ppm/¡æ 6.1mm