Vishay CMF6020R000BHEB
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 20ohm, 500V, 0.1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页5 年前
New Yorker Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 20ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP4-1879350-8
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 20ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 18.2Ohm 0.6W
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 18.2ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 19.6ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Military MIL-R-10509/7RN55 Axial Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 21Ohms 0.125W 1/8W
描述
Axial FIXED RESISTOR CMF 0.145Diax0.344L 3.68mmx8.74mm 1W 20Ohm ±50ppm/C
CMF-60 20 .1% T-2 EB e3
RES 20 OHM 1W 0.1% AXIAL