Vishay RCL122526R1FKEG
RCL 1225 Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 26.1Ohms 2W
Production
价格与库存
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Res Thick Film 1225 27 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
RES SMD 24 OHM 2W 2512 WIDE / 24 Ohms ±5% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200 Thick Film
PanasonicERJA1AJ270U
Res Thick Film 1225 27 Ohm 5% 1.33W ±200ppm/C Wide Terminal SMD Automotive T/R
描述
RES SMD 26.1 OHM 2W 2512 WIDE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 26.1ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
26.1¦¸ ¡À1% 2W ¡À100ppm/¡æ 1225 3.2mm*6.3mm*800¦Ìm
RCL1225 100 26R1 1% E67 E3