Vishay RCL1225220KFKEG
Res SMD 220K Ohm 2W 2512 Wide
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
RCL FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 200kOhm 2W
描述
RES SMD 220K OHM 2W 2512 WIDE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 220000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
220K¦¸ ¡À1% 2W ¡À100ppm/¡æ 1225 3.2mm*6.3mm*800¦Ìm
RCL1225 100 220K 1% E67 E3