Vishay RCL1225200KFKEG
RCL FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 200kOhm 2W
Production
数据表和文档
相关零件
RES SMD 220K OHM 2W 2512 WIDE
描述
RES SMD 200K OHM 2W 2512 WIDE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 200000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
RCL1225 100 200K 1% E67 E3