Vishay RCL122511K0JNEG
Res SMD 11K Ohm 2W 2512 Wide
Production
数据表和文档
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 2512 10K Ohm 5% 1.5W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityCRGH2512J12K
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 12000ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
TE ConnectivityCRGH2512J10K
Res Thick Film 2512 10K Ohm 5% 2W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Wide 2512 (6432Metric) 1225 FIXED RESISTOR RCL 0.126Lx0.248W 3.20mmx6.30mm 2W 10kOhm ±200ppm/C
TE ConnectivityCRGH2512J12K
KOA SpeerMOS2C103J
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 10000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES SMD 11K OHM 2W 2512 WIDE
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 11000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
RCL1225 200 11K 5% E67 E3