Vishay RCL122510K0JNEG
Wide 2512 (6432METRIC) 1225 Fixed Resistor Rcl 0.126LX0.248W 3.20MMX6.30MM 2W 10 Kohm ±200PPM/C
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-10-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TE ConnectivityCRGH2512J10K
Res Thick Film 2512 10K Ohm 5% 2W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 2512 10K Ohm 5% 1.5W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE ConnectivityCRGS2512J10K
Fixed Resistor, Thick Film, 1.5W, 10000ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
PanasonicERJ-6GEYJ103V
Resistor Thick Film 0805 10K Ohm 5% 1/8W 200ppm/C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ3GEYJ103V
Res Thick Film 0603 10K Ohm 5% 0.1W(1/10W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-2GEJ103X
Res Thick Film 0402 10K Ohm 5% 1/10W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
描述
RES THICK FILM 10K OHM 2W +/-5% 1225 SMD
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 10000ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1225
10K¦¸ ¡À5% 2W ¡À200ppm/¡æ 1225 3.2mm*6.3mm*800¦Ìm