Vishay RCL061222R0JNEA
Res Thick Film 0612 22 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Conformal Coated Wide Terminal SMD Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页3 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-03-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0612 20 Ohm 5% 1.5W ±200ppm/C Wide Terminal SMD T/R Automotive AEC-Q200
RCL 0612 Wide 1206 (3216Metric) 0612 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 20Ohms 0.75W 3/4W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 24ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 22ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0612
Wide 1206 (3216Metric) 0612 FIXED RESISTOR RCL 0.063Lx0.126W 1.60mmx3.20mm 0.75W 3/4W 22Ohm ±200ppm/C
RES 22 OHM 5% 1W 1206 WIDE
RCL0612 200 22R 5% ET1 E3