Vishay PTF5611K000BZBF
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 11000ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 5ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页9 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 10000ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 5ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 10000ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityYR1B10K7CC
R SERIES AXIAL THROUGH HOLE FIXED RESISTOR 10.7KOHMS +/-0.1% 0.25W +/-15PPM/DEGC
TE Connectivity1622796-6
RES 10K OHM 0.1% 1/4W AXIAL / 10 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 12100ohm, 300V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Resistor, metal Film,11Kohms,300Wv,.1+/-% Tol,-5,5Ppm-Tc |Vishay PTF5611K000BZBF
Conformal through hole resistor 0.1% 5ppm/C 11kOhm 125mW
1/8W Precision Metal Film Resistors 1/8watt 11Kohms 0.1%