Vishay PR01000107502JR500
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 75000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
Upverter
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+27.97%
Stock
55,361
Authorized Distributors
4
Resistance
75 kΩ
75 kΩ
Case/Package
Axial
Conformal
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
250 ppm/°C
250 ppm/°C