Vishay PR01000107500JA500
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 750ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
TME
Stock
20,000
Authorized Distributors
4
Resistance
750 Ω
750 Ω
Conformal
Axial
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
250 ppm/°C
250 ppm/°C
供应链
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-12-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
RES MTLFLM 750R OHM 1W 5% A5
PR01 5% A5 750R
750 OHM 5% 1W