Vishay PR01000103601JR500
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 3600ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
Newark
Farnell
X-ON
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
备用零件
Price @ 1000
Stock
25,407
Authorized Distributors
4
Resistance
3.6 kΩ
3.6 kΩ
Mount
Case/Package
Axial
Tolerance
5 %
5 %
Power Rating
1 W
1 W
Composition
Metal Film
Metal Film
Temperature Coefficient
250 ppm/°C
250 ppm/°C