Vishay PAC500003007FAC000
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.3ohm, 1.2247V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页10 年前
供应链
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2008-09-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.3ohm, 1.2247V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.3ohm, 0.5477V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.3ohm, 0.9487V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Ohmite43FR30E
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.3ohm, 200V, 1% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 0.3ohm, 0.9487V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 0.3ohm, 0.5477V, 1% +/-Tol, 90ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
Res Wirewound 0.3 Ohm 1% 5W ±100ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
RES 300 MOHM 5W 1% AXIAL
PAC05 R30 1% AC
.30 OHM 1% 5W